هفته کتاب و کتاب خوانی

هفته کتاب و کتابخوانی گرامی باد

طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور به‌مناسبت هفتهٔ کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از روز ۲۴ آبان‌ الی ۲۶ آبان‌ماه انجام می‌شود.

علاقه‌مندان برای استفاده از این طرح و عضویت در کتابخانه‌های عمومی کشور می‌بایست ابتدا به نشانی
 http://libs.plib31.ir 
مراجعه کنند و پس از انتخاب کتابخانه، درصورتی‌که گزینهٔ کد تخفیف برای کتابخانه موردنظرشان در بالای صفحه فعال باشد برروی آن کلیک کنند. در مرحلهٔ بعد نیز پس از وارد کردن کد ملی و شماره تماس، درصورتی‌که متقاضی در کتابخانه‌های عمومی عضو نباشد و یا پیش‌تر به سقف مجاز دریافت کد نرسیده باشد، کد تخفیف برای او پیامک خواهد شد. متقاضی پس از این مراحل می‌تواند در مهلت مشخص‌شده به کتابخانه مراجعه کرده و از تخفیف موردنظر استفاده کند.

با توجه به محدودیت های اخیر در زمینه دسترسی به برخی از پایگاههای اطلاعاتی و در پی اقدامات انجام شده جهت رفع این محدودیتها، هم اکنون دسترسی به سامانه پژوهشی دانش‌لینک از طریق وب سایت کتابخانه دیجیتال دانشگاه به آدرس diglib.mui.ac.ir برقرار شده است است. دسترسی به منابع الکترونیکی پایگاه‌های علمی ارزشمندی همچون Science direct, Springer, Wiley, IEEE ,Clinical Key , Proquest, WOS, JCR, ESI, Scopus, Nature, Reaxys, Ovid, ACS, Emerald, Taylor and Francis, Ebscohost, Karger, Oxford, و سایر پایگاههای مرتبط از طریق این سامانه امکان‌پذیر است. 
روش دسترسی:
از طریق اتصال به vpn دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 
راهنمای استفاده:
http://mui.daneshlink.ir/help-daneshlink.pdf
http://mui.daneshlink.ir/Forms/Public/Video.aspx