رفتن به محتوای اصلی
x
 • تقدیر و تشکر از همکاران فعال در امور پژوهشی مرکز آموزشی درمانی امین

  جناب آقای زارعی مدیر محترم مرکز، جناب آقای دکتر سلگی معاون پژوهشی مرکز، حاج آقا رحمانی مسئول دفتر نسیم مهر از "سرکار خانم آل ناصری ،سرکار خانم کریمی و سرکار خانم رفیع زاده" جهت ارائه پوستر ،سخنرانی و فعالیت های پژوهشی به عنوان نماینده مرکز آموزشی درمانی امین در کنگره های علمی با اهدای لوح و هدیه تجلیل به عمل آوردند.

 • انجام بزرگ ترین مراسم افتتاح در تاریخ نظام سلامت

  به گزارش وبدا، دکتر بهرام عین اللهی با بیان این که کارهای بسیار بزرگی در حوزه سلامت در این دولت انجام شده است که در تاریخ سلامت بی نظیر است، گفت: همکاران ستادی و دانشگاه های علوم پزشکی، شهید رییسی را فرمانده

 • خارج نمودن جسم خارجی به روش آندوسکوپی از اثنی عشر بیمار در مرکز آموزشی درمانی امین

  در اقدامی کم نظیر بریج دندانی که در بافت اثنی عشر بیماری وارد شده بود توسط جناب آقای دکتر محسن شریفی فوق تخصص گوارش و کبد با همراهی کادر محترم واحد آندوسکوپی بیمارستان از طریق آندوسکوپی خارج گردید. 
  جناب آقای دکتر شریفی در این باره گفت: بیمارآقایی ۴۵ ساله با استفراغ مکرر و عدم تحمل به غذا مراجعه نمود ،پس از بررسی های انجام شده مشخص گردید جسم خارجی  کاملا در بافت اثنی عشری وارد شده و خروجی معده را مسدود نموده است.

 • برگزاری کلاس های آموزشی با حضور مربیان کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان استان ویژه نوجوان بستری در بخش روانپزشکی کودک و‌نوجوان مرکز

  وز یکشنبه شانزدهم خرداد ماه  مربیان کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان استان در بیمارستان امین حضور یافتند و در بخش روانپزشکی کودک و نوجوان اقدام به برگزاری قصه گویی ، شعرخوانی، ساخت کاردستی با کاغذ رنگی و نقاشی نمودند.

 • برگزاری جلسه کارشناسان خبره بخش های بالینی مرکز آموزشی درمانی امین

  روز یکشنبه سیزدهم خرداد ماه نشست رابطین آموزشی مرکز با حضور جناب آقای زارعی مدیر محترم مرکز، سرکار خانم مستوفی مدیر محترم پرستاری، سرکار خانم صفیری سوپروایزر محترم آموزشی مرکز و جمعی از مسوولین محترم پشتیبانی برگزار شد.
   در این جلسه جناب آقای زارعی بر لزوم و اهمیت توانمند سازی کارکنان  و اثرات آن در ارتقا کیفیت خدمات مرکز تاکید نمود و از زحمات رابطین آموزش با تقدیم لوح سپاس و کارت هدیه قدردانی کردند.

 • برگزاری کارگاه سلامت هوشمند و کاربردهای تکنولوژی در حوزه سلامت

  وز سه شنبه هشتم خرداد ماه کارگاه سلامت هوشمند و کاربردهای تکنولوژی در حوزه سلامت در مرکز آموزشی درمانی امین با حضور جناب آقای دکتر یاوری دکترای توانبخشی(سلامت دیجیتال) و جمعی از مسوولین و پرسنل مرکز برگزار گردید.

 • بیانیه هیات دولت در پی شهادت رئیس‌جمهور و هیات همراه

  در پی سانحه سقوط بالگرد رییس جمهور و هیات همراه، هیات دولت در بیانیه ای شهادت خادم الرضا (ع) حضرت آیت الله رییسی، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.

   متن بیانیه به این شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیممِنَ المُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

 • انا لله و انا الیه راجعون

  🔹خادم الرضا، خادم جمهور ایران، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران در راه خدمت به مردم به درجه رفیع شهادت رسید.

  🔹بالگرد حامل دکتر رئیسی، رئیس جمهور جهادی، مردمی و محبوب که دیروز برای بازدید از سد خداآفرین و افتتاح چندین طرح ملی و استانی به آذربایجان شرقی رفته بود در هنگام عزیمت از این سد به مقصد پالایشگاه تبریز به علت شرایط نامساعد آب و هوایی ، دچار سانحه شد.

 • اولین جراحی ضایعه سوپراسلار مغز از راه بینی در مرکز آموزشی درمانی امین با موفقیت انجام شد

  روز چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه اولین جراحی ضایعه سوپراسلار مغز از راه بینی  با جراحی مشترک دکتر ضیایی متخصص جراحی مغز و اعصاب و دکتر قنبری متخصص گوش و حلق و بینی و فوق تخصص جراحی سروگردن در مرکز آموزشی درمانی امین با موفقیت انجام گرفت. 

  دکتر ضیایی متخصص جراحی مغز و اعصاب در این باره گفت: بیمارآقای میانسال که به علت اختلال بینایی، ضعف و بی حالی مراجعه کرده بود و در بررسی های انجام شده توده ای در ناحیه سوپراسلار رویت شد. 

 • عمل جراحی فتق دیافراگم در مرکز آموزشی درمانی امین با موفقیت انجام شد.

  عمل جراحی ترمیم فتق دیافراگم به روش لاپاروتومی بر روی نوزاد (پسر) دو روزه ای با وزن دو و نیم کیلو گرم توسط دکتر مهرداد حسین پور فوق تخصص جراحی کودکان و نوزادان با موفقیت انجام شد.
  دکتر حسین پور فوق تخصص جراحی کودکان و نوزادان گفت: با توجه به تشخیص فتق دیافراگم نوزاد ،مادر این نوزاد در هفته ۲۸ بارداری در سرویس سرکار خانم دکتر مریم انصاری متخصص زنان و زایمان قرار گرفت و پس از مراقبت های دوران بارداری در هفته ۳۶ بارداری در چهارم فروردین ماه ۱۴۰۳، ساعت ۱۱:۳۰صبح تحت عمل سزارین قرار گرفت و نوزاد متولد شد .